Wyślij wiadomość
aboutus

Guangdong Aisry Instrument Technology Co., Ltd.

Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki: AISRY
Ilość pracowników: 50~200
Coroczne wyprzedaże: 1000000-10000000
Rok założenia: 2016
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Firma Guangdong AISRY Instrument Technology Co. Ltd. została założona w 2 0 1 6 Dongguan w Chinach.Od 3 lat koncentruje się na przemyśle instrumentów.To dzięki certyfikacji korporacyjnej ISO 9 0 0 1: 2 0 0 8 i certyfikacji CE w 2 0 1 8. Fabryka zajmuje powierzchnię ponad 12 000 metrów kwadratowych.Firma jest producentem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju maszyn, projektowania i produkcji, który posiada bogate doświadczenie i współpracuje z renomowanymi firmami w kraju i za granicą.Produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie.Firma posiada zespół profesjonalnego i wydajnego zespołu, posiadającego zdolność samodzielnego projektowania mechanicznego i tworzenia oprogramowania.AISRY utworzy profesjonalną sieć badawczo-rozwojową w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie.

 

Produkty spełniają normy: ISO, CE, AATCC, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, ANSI, UL, IEC, VDE.Są szeroko stosowane w instytutach naukowo-badawczych, instytucjach kontroli jakości, uniwersytetach i uczelniach, a także w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych, powłokach, opakowaniach, klejach, telefonie komórkowym, tekstyliach, zabawkach, gumie, tworzywach sztucznych, metalu, drutach i kablach, obuwiu, przemysł skórzany, petrochemiczny, lotniczy i inne.Jest to niezbędny sprzęt do rozwoju materiałów, testów fizycznych, nauczania i badań, zarządzania jakością itp.

 

Firma wita ludzi z kraju i zagranicy.W dobrej wierze możemy prowadzić profesjonalną wymianę techniczną i współpracę biznesową.Cieszymy się, że możemy dzielić się radością z produktu z klientami z każdego zakątka świata.

Historia

Firma Guangdong AISRY Instrument Technology Co. Ltd. została założona w 2 0 1 6 Dongguan w Chinach. Od 3 lat koncentruje się na przemyśle instrumentów. To dzięki certyfikacji korporacyjnej ISO 9 0 0 1: 2 0 0 8 i certyfikacji CE w 2 0 1 8. Fabryka zajmuje powierzchnię ponad 12 000 metrów kwadratowych. Firma jest producentem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju maszyn, projektowania i produkcji, który posiada bogate doświadczenie i współpracuje z renomowanymi firmami w kraju i za granicą. Produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie. Firma posiada zespół profesjonalnego i wydajnego zespołu, posiadającego możliwość samodzielnego projektowania mechanicznego i tworzenia oprogramowania. AISRY utworzy profesjonalną sieć badawczo-rozwojową w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie.

Usługa

Posiadamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo, zanim kupisz u nas maszynę. Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażowa jest najważniejsza dla wszystkich branż. Nasza firma dołożyła wszelkich starań, aby zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który może skutecznie rozwiązać wszystkie problemy w przyszłości.

Nasz zespół

Mamy profesjonalny zespół techinicain w tej dziedzinie, witamy klientów z całego świata, odwiedzamy naszą stronę internetową i informujemy nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci dobre usługi!

Szczegóły kontaktu